Úřad práce Tábor

tábor

Úřad práce Tábor zajišťuje státní politiku zaměstnanosti na okrese Tábor. Jeho úkolem je tedy zprostředkování vhodného zaměstnání, vyplácení podpory v nezaměstnanosti, poradenství, rekvalifikace, vytváření statistik o nezaměstnanosti, spolupráce s firmami, atd.

Tento úřad práce nabízí volná místa pouze v příslušném okrese, pokud byste ale měli zájem, zprostředkuje vám i práci v jiné oblasti ČR nebo i v jiné zemi Evropské unie. Na portále Ministerstva práce a sociálních věcí jsou zveřejněny všechny důležité informace o úřadu práce Tábor.

Úřad práce Tábor online

Jsou zde kontaktní údaje, úřední hodiny, adresa, informace o veřejné službě, elektronická podatelna, měsíční a pololetní zprávy o situaci na trhu práce, výzvy k předložení nabídek, informace o poradenství a rekvalifikaci, a především je zde aktuální nabídka volných pracovních míst na okrese Tábor, a to včetně nabídky volných míst pro zdravotně a tělesně postižené.

Hodnocení článku Úřad práce Tábor: Top Články

Tagy: Tabor Urad Prace Www Letni Koncentracni Mesto Mista Volna

Překlepy: rábor fábor gábor zábor ttábor ábor dábor tqbor twbor tsbor tybor taabor tbor tebor távor tágor táhor tánor tábbor táor tábir tábkr táblr tábpr táboor tábr táboe tábod tábof tábot táborr tábo


Vyhledávání:


Nejzajímavější: