Úřad práce Praha

praze

Úřad práce Praha se správně jmenuje úřad práce hl.m. Prahy. Patří pod něho pobočky v každé části Prahy. Dislokované pracoviště najdete v Praze 2, Praze 3, Praze 4, Praze 5, Praze 6, Praze 8, Praze 9 a Praze 10.

Všechny tyto pracoviště se starají o státní politiku zaměstnanosti na okrese Hlavního města Prahy. Jiný úřad práce je pak pro Prahu-východ a Prahu-západ. Ti se pak starají o státní politiku nezaměstnanosti každý ve svém okrese. Podrobné informace o všech těchto úřadech práce i pobočkách najdete na portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Praha online

Zde jsou zveřejněny informace jako kontaktní údaje, úřední hodiny, aktuální údaje o nezaměstnanosti na daném území, novinky, úřední deska, informace o rekvalifikaci a poradenství, etický kodex, atd.

Úřad práce Praha zdarma

Také si zde můžete stáhnout potřebné dokumenty a formuláře, jak pro zaměstnance, tak pro zaměstnavatele. Nezbytnou součástí těchto internetových stránek je aktuální nabídka volných pracovních míst v Praze.

Hodnocení článku Úřad práce Praha: Top Články

Tagy: Praha Urad Mhd Hotel Prace Vychod Zapad Mista Volna Www Nabidka Kurzy Rekvalifikacni

Překlepy: oraze lraze ppraze raze peaze pdaze pfaze ptaze prraze paze prqze prwze prsze pryze praaze prze preze prate prage prahe praue prazze prae prase praye prazw prazs prazd prazr prazee praz prazi


Vyhledávání:


Nejzajímavější: