Úřad práce Příbram

příbram

Úřad práce Příbram každý měsíc zveřejňuje regionální statistiky o nezaměstnanosti v okrese Příbram, na portále Ministerstva práce a sociálních věcí. Zde jsou také uvedeny další důležité informace z tohoto úřadu.

Jsou to například kontaktní údaje, úřadní hodiny, výroční zprávy, novinky, informace o hospodaření, protikorupční opatření, vyhlašovaní veřejné zakázky, atd. Důležitou částí těchto stránek je aktuální nabídka volných pracovních míst pro okres Příbram, která je pravidelně aktualizována.

Úřad práce Příbram online

Tyto nabídky práce si můžete nechat posílat e-mailem nebo pomocí SMS. Úřad práce v Příbrami zprostředkovává práci uchazečům o zaměstnání na příslušném okrese. Dále vyplácí podporu v nezaměstnanosti, zajišťuje rekvalifikační kurzy a školení, podporuje společnosti ve vytváření nových pracovních míst, shromažďuje statistické údaje, apod.

Hodnocení článku Úřad práce Příbram: Top Články

Tagy: Prace Pribram Urad Www Rally Skola Divadlo 2009 Mista Volna Kurzy Rekvalifikacni

Překlepy: oříbram lříbram ppříbram říbram peíbram pdíbram pfíbram ptíbram prríbram píbram přubram přjbram přkbram přobram přiibram přbram přybram přebram přívram přígram příhram přínram příbbram příram příbeam příbdam příbfam příbtam příbrram příbam příbrqm příbrwm příbrsm příbrym příbraam příbrm příbrem příbran příbraj příbrak příbramm příbra


Vyhledávání:


Nejzajímavější: