Úřad práce Olomouc

olomouc

Úřad práce Olomouc má svoje dislokované pracoviště ve Štemberku, Litovli a Uničově. Všechny tyto pobočky se starají o státní politiku zaměstnanosti ve svém regionu. To znamená, že zprostředkovávají volná pracovní místa uchazečům o práci, vyplácejí podporu v nezaměstnanosti, shromažďují a zveřejňují informace o situaci na trhu práce v jejich oblasti, spolupracují s firmami na vytváření nových pracovních příležitostí, apod.

Všechny potřebné informace zveřejňuje úřad práce Olomouc na portále Ministerstva práce a sociálních věcí. Najdete zde kontaktní údaje, úřední hodiny, informace o podpoře a zprostředkování, projekty, statistiky, informace o rekvalifikaci a poradenství, novinky a můžete si zde stáhnout různé dokumenty a formuláře.

Úřad práce Olomouc online

Co je asi nejdůležitější je zde pravidelně aktualizována nabídka volných pracovních míst na okrese Olomouc, a to i volná místa pro zdravotně a tělesně postižené.

Hodnocení článku Úřad práce Olomouc: Top Články

Tagy: Olomouc Prace Urad Cinestar Flora 2009 Www Inzerce Profit Mista Volna Nabidka Rekvalifikace Kurzy Rekvalifikacni

Překlepy: ilomouc klomouc llomouc plomouc oolomouc lomouc okomouc ooomouc opomouc ollomouc oomouc olimouc olkmouc ollmouc olpmouc oloomouc olmouc olonouc olojouc olokouc olommouc oloouc olomiuc olomkuc olomluc olompuc olomoouc olomuc olomozc olomohc olomojc olomoic olomouuc olomoc olomooc olomoux olomoud olomouf olomouv olomoucc olomou olomouk


Vyhledávání:


Nejzajímavější: