Úřad práce Přerov

přerov

Úřad práce Přerov má svoje dislokované pracoviště neboli pobočky v Hranicích, Kojetíně a Lipníku. Tyto úřady mají na starosti státní politiku zaměstnanosti na okrese Přerov. To znamená, že zprostředkovávají práci v této oblasti, vyplácejí podporu v nezaměstnanosti, pořádají rekvalifikační kurzy, poskytují informace o situaci na místním trhu práce, podporují firmy ve vytváření nových pracovních míst, atd.

Pokud jste právě dostudovali nebo jste přišli o zaměstnání, musíte se na tento úřad nahlásit. Jinak byste museli za sebe platit sociální a zdravotní pojištění sami. Veškeré potřebné informace úřad práce Přerov zveřejňuje na portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Přerov online

Najdete zde základní informace, jako jsou kontaktní údaje, úřední hodiny, apod. Ale také informace o veřejných zakázkách, o elektronické podatelně, statistikách, a hlavně aktuální nabídku volných pracovních míst v tomto okrese.

Hodnocení článku Úřad práce Přerov: Top Články

Tagy: Prerov Urad Prace Skola Zubr Www Nad Labem Mista Volna Nabidka Rekvalifikace Kurzy Rekvalifikacni

Překlepy: ořerov lřerov ppřerov řerov peerov pderov pferov pterov prrerov perov přwrov přsrov přdrov přrrov přeerov přrov přirov přeeov předov přefov přetov přerrov přeov přeriv přerkv přerlv přerpv přeroov přerv přeroc přerof přerog přerob přerovv přero přerow


Vyhledávání:


Nejzajímavější: