Úřad práce Zlín

zlín

Úřad práce Zlín rozděluje svoji nabídku volných míst na nejnovější volná místa, volná místa pro absolventy VŠ a SŠ a volná místa pro zdravotně a tělesně postižené. Všechny tyto aktuální nabídky najdete vyvěšené na portále Ministerstva práce a sociálních věcí, pod kolonkou informace z úřadu práce.

Jsou zde totiž zveřejňovány informace přímo z tohoto úřadu a za jejich úplnost je zodpovědný určitý pracovník úřadu. Také zde naleznete základní údaje jako úřední hodiny, adresa, kontaktní údaje a informace o dislokovaných pracovištích v Otrokovicích, Slavičíně a Valašských Kloboukách.

Úřad práce Zlín online

Dále jsou zde informace o pro veřejnost, úřední deska, informace o rekvalifikaci, veřejných zakázkách a projektech, atd. Úkolem úřadu práce ve Zlíně je starat se o státní politiku zaměstnanosti na tomto okrese.

Úřad práce Zlín zdarma

Zprostředkovává zaměstnání, poskytuje poradenství a rekvalifikace, vyplácí sociální dávky, a sbírá a zveřejňuje statistiky o situaci na místním trhu práce.

Hodnocení článku Úřad práce Zlín: Top Články

Tagy: Prace Zlin Urad Www Psg Graspo Jablko Kino Nabidka Mista Volna

Překlepy: tlín glín hlín ulín zzlín lín slín ylín zkín zoín zpín zllín zín zlun zljn zlkn zlon zliin zln zlyn zlen zlíb zlíh zlíj zlím zlínn zlí


Vyhledávání:


Nejzajímavější: