Úřad práce Trutnov

trutnov

Úřad práce Trutnov působí jako vykonavatel státní politiky zaměstnanosti na okrese Trutnov. Zprostředkovává tedy vhodné zaměstnání uchazečům o práci. Také jim vyplácí podporu v nezaměstnanosti. Tento úřad poskytuje poradenství a rekvalifikační kurzy v případě, že nemůžete najít vhodnou práci.

Také spolupracuje s firmami na vytváření nových pracovních míst. Dalším úkolem tohoto úřadu je sbírání, vyhodnocování a zveřejňování statistických informací o situaci na trhu práce na okrese Trutnov. Tyto i další informace se dozvíte na portále Ministerstva práce a sociálních věcí.

Úřad práce Trutnov online

Jsou zde zveřejněny kontaktní údaje, úřední hodiny, adresa, veškeré činnosti zabezpečované tímto úřadem práce, novinky, veřejné zakázky, apod., důležitou součástí jsou informace o aktuální nabídce volných míst na okrese Trutnov, a to včetně volných míst pro zdravotně a tělesně postižené.

Hodnocení článku Úřad práce Trutnov: Top Články

Tagy: Prace Trutnov Urad Kara Www Skola Mista Volna Vrchlabi Zivotopis

Překlepy: rrutnov frutnov grutnov zrutnov ttrutnov rutnov drutnov teutnov tdutnov tfutnov ttutnov trrutnov tutnov trztnov trhtnov trjtnov tritnov truutnov trtnov trotnov trurnov trufnov trugnov truznov truttnov trunov trudnov trutbov truthov trutjov trutmov trutnnov trutov trutniv trutnkv trutnlv trutnpv trutnoov trutnv trutnoc trutnof trutnog trutnob trutnovv trutno trutnow


Vyhledávání:


Nejzajímavější: