Úřad práce Plzeň

plzeň

Úřad práce Plzeň není jen jeden, ale jsou hned tři. Jeto úřad práce Plzeň-město, ÚP Plzeň-jih a ÚP Plzeň-sever. Každý z těchto úřadů se stará o státní politiku zaměstnanosti právě ve svém okrese. Nabízejí tedy volná pracovní místa ve své oblasti působnosti, vyplácejí podpory v nezaměstnanosti, spolupracují s firmami, atd.

Všechny tyto úřady zveřejňují důležité informace na portále Ministerstva práce a sociálních věcí pod kolonkou informace z úřadů práce. Každý úřad má svoje vlastní stránky. Mají tam zveřejněné stejné informace, ale každý o svém okrese. Jsou zde kontaktní údaje, úřední hodiny, adresa, novinky, výroční zprávy, informace pro uchazeče, pro zaměstnavatele, statistiky, informace o práci v zahraničí, úřední deska, atd.

Úřad práce Plzeň online

Ale hlavně zde najdete aktuální nabídku volných pracovních míst. Úřady práce v Plzni vám zprostředkovávají zaměstnání právě v tomto regionu, pokud máte ale zájem zprostředkují vám ji i jinde v ČR nebo i v cizině.

Hodnocení článku Úřad práce Plzeň: Top Články

Tagy: Plzen Prace Urad Www Skola Mesto Cinestar Fakulta Sever Mista Volna Kurzy Rekvalifikacni

Překlepy: olzeň llzeň pplzeň lzeň pkzeň pozeň ppzeň pllzeň pzeň plteň plgeň plheň plueň plzzeň pleň plseň plyeň plzwň plzsň plzdň plzrň plzeeň plzň plziň plzeb plzeh plzej plzem plzenn plze


Vyhledávání:


Nejzajímavější: