Úřad práce Ostrava

ostrava

Úřad práce Ostrava pravidelně každý měsíc aktualizuje informace o stavu nezaměstnanosti na Ostravsku, na portále Ministerstva práce a sociálních věcí. Uvede zde počet uchazečů o zaměstnání, rozdíl oproti předchozímu měsíci a aktuální míru nezaměstnanosti.

Dále zde najdete užitečné informace jako jsou kontaktní údaje, úřední hodny, tiskové zprávy, informace o rekvalifikaci, územní působnost poboček v Porubě, Vítkovicích a Zábřehu, atd. Zjistíte tu také aktuální nabídku volných pracovních míst v okrese Ostrava a v zvláštní sekci, volná místa pro zdravotně a tělesně postižené.

Úřad práce Ostrava online

Za úplnost a správnost všech těchto informací odpovídá určený pracovník úřadu práce v Ostravě. Takže máte jistotu, že jsou tyto informace poskytovány přímo od tohoto úřadu. Nabídky práce najdete i na jiných serverech ale zde za ně úřad neručí.

Hodnocení článku Úřad práce Ostrava: Top Články

Tagy: Ostrava Prace Urad Cinestar Poruba Banik Www Jizdni Avizo Mista Volna Vitkovice Nabidka Kurzy Rekvalifikacni Rekvalifikace Zabreh

Překlepy: istrava kstrava lstrava pstrava oostrava strava oatrava owtrava oetrava odtrava oxtrava oytrava osstrava otrava oztrava osrrava osfrava osgrava oszrava osttrava osrava osdrava osteava ostdava ostfava osttava ostrrava ostava ostrqva ostrwva ostrsva ostryva ostraava ostrva ostreva ostraca ostrafa ostraga ostraba ostravva ostraa ostrawa ostravq ostravw ostravs ostravy ostravaa ostrav ostrave


Vyhledávání:


Nejzajímavější: